THULE CROSSOVER 15" Ранец

SKU
TCBP317K

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Издржлив ранец со специјална заштита за твојот лаптоп. Дополнително има вклучен и фантастичен распоред за секоја додатна опрема што ќе ја носите на пат со Вас.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Thule
Боја
Black
Големина
No
Бои
Black
Тип на футрола
ранец
Димензија и тежина
32 x 26.9 x 48 cm

Product declaration