14" Tucano Darkolor Slim торба - плава

SKU
BDA1314-B
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Ултра заштитна тенка торба, за лаптопи до 14 ”, со полу-цврст заден панел. Пространото внатрешен распоред, достапен преку патент од три страни на торбата, ви овозможува да работите на Вашиот лаптоп додека истиот е прицврстен за истата. Доаѓа со отстранлива, подвижна лента за рамо.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.9000
Модел
No
Големина
No
Бои
Blue
Материјал
Polyester
Case Size
up to 14"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration