Tribe Frozen USB Flash Drive (Elsa) (16GB)

SKU
FD026502

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

The cheerful Disney gang is here. The popular characters who has accompanies us since childhood have now become loyal tridimensional 16GB USB flash drives. The myths of adults and children are now at hand!

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8054392650017
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Боја
Mint
Меморија
No
Капацитет
16 GB
HDD trays
No
Интерфејс
USB 2.0

Product declaration