Tribe Game Of Thrones House Lannister 4000mAh Power Bank - Black

SKU
PBD23203

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Telephone discharged? No problem, get yourself recharged with Tribe's Power Bank Deck, a portable external battery that guarantees an extra energy reserve for your smartphone or iPad. This 4000mAh Power Bank comes with a certified lithium battery and a 2-year guarantee. It's also handy to carry around with you due to its compact, slim shape.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.2000
EAN code
8054392652851
Боја
Yellow
Модел
No
Големина
No
Бои
Yellow
Charger type
USB
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (5. gen - 2017), iPad with Retina Display, iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
Capacity
4000 mAh
Dimensions
112.5 × 67 × 8.6mm

Product declaration