Tribe Game of Thrones Jon Snow USB Flash Drive 16GB

SKU
FD032505

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

He may be an illegitimate son, but he is certainly one of the bravest and most compassionate of the Stark children. As a member of the Night’s Watch, Jon’s job is to guard the Wall that separates the Seven Kingdoms from the lands of the Wildings and terrifying White Walkers. Along with his direwolf, Jon is a noble addition to the Night’s Watch and to Tribe’s 16GB USB collection.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8055742129337
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
Jet Black
Меморија
No
Капацитет
16 GB
HDD trays
No
Интерфејс
USB 2.0

Product declaration