Tribe Marvel Micro USB Keyline (Spiderman) (22cm) - Red

SKU
CMR31605

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Tribe Marvel Micro USB Keyline (Spiderman) (22cm) - Red

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8057733135549
Боја
Red
Модел
No
Големина
No
Length
0,2 meters
Компатибилност - адаптер
Micro-USB, USB

Product declaration