Tribe Marvel Micro USB Keyline (Spiderman) (22cm) - Red

SKU
CMR31605

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tribe Marvel Micro USB Keyline (Spiderman) (22cm) - Red

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8057733135549
Боја
Red
Модел
No
Големина
No
Length
0,2 meters
Компатибилност - адаптер
Micro-USB, USB

Product declaration