Tribe Minions Jail Time Dave Car Charger - Yellow

SKU
CCR12102

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tribe Minions Jail Time Dave Car Charger - Yellow

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8057733135167
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Бои
White
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later

Product declaration