Tribe Star Wars Chewbacca USB Flash Drive 16GB

SKU
FD007505

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Chewbacca is a wise Wookie known for his strength and loyalty. His skill with technology and mechanics prove his great intelligence. His species does not speak Basic language, but he understands it perfectly anyway. Chewbacca plays a key role in setting Luke and Leia free from Jabba the Hutt’s palace.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8034135437396
Модел
No
Големина
No
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Боја
Brown
Меморија
No
Капацитет
16 GB
HDD trays
No
Интерфејс
USB 2.0

Product declaration