Tribe Vespa Car Charger - Acquamarine

SKU
CCR13401

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tribe's Buddy car charger is the ideal travel companion. It let's you recharge your smartphone or tablet in fast-charger mode, considerably speeding up the required recharge time. Buddy has a reduced-dimension, ergonomic shape and is easy to use and carry.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tribe
Weight
0.1000
EAN code
8054392653803
Боја
Green
Модел
No
Големина
No
Бои
Green
Charger type
Car charger
Компатибилност - адаптер
USB
iPhone компатибилност
iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later

Product declaration