Tucano Angolo folio case for iPad Mini 4 - Red

SKU
IPDM4AN-R

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Folio case за iPad mini 4 со заден дел во мек но силен гумиран материјал и преден дел изработен од еко-кожа. Практичниот преклопувачки дел значи дека камерата е секогаш спремна за користење. Folio веднаш се претвора во практичен подесувачки сталак дозволувајки полесно користење, пишување и гледање видеа на Вашиот уред.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252052765
Боја
Red
Модел
Folio
Големина
iPad mini 4
Капацитет
Folio
Материјал
Eco-leather, Rubber
Бои
Red
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration