Tucano Angolo folio case for iPad Mini 4 - Red

SKU
IPDM4AN-R
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
Rollcase for iPad 10th generation | Ballet Pink
2.990 МКД

Достапен производ

Rollcase for iPad 10th generation | Black
Rollcase for iPad 10th generation | Black
2.990 МКД

Достапен производ

Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Next One iPad 11 inch Scribble | Screen protector
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 2.990 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
Apple Smart Folio for iPad Pro 11-inch (3rd) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 12,9" (2021) - QWERTY - Black
EPICO KEYBOARD CASE iPad Pro 12,9" (2021) - QWERTY - Black
Special Price 4.990 МКД
Regular Price 7.490 МКД

Достапен производ

NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"
NextOne - Tempered Glass за iPad 12.9"
2.990 МКД

Достапен производ

Smart Folio for iPad (10th generation) - Lemonade
Smart Folio for iPad (10th generation) - Lemonade
7.590 МКД

Достапен производ

Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
Apple Smart Folio for iPad Air (4th generation) - Black
7.590 МКД

Достапен производ

Детали

Folio case за iPad mini 4 со заден дел во мек но силен гумиран материјал и преден дел изработен од еко-кожа. Практичниот преклопувачки дел значи дека камерата е секогаш спремна за користење. Folio веднаш се претвора во практичен подесувачки сталак дозволувајки полесно користење, пишување и гледање видеа на Вашиот уред.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252052765
Боја
Red
Модел
Folio
Големина
iPad mini 4
Капацитет
Folio
Материјал
Eco-leather, Rubber
Бои
Red
iPad компатибилност
iPad mini 4
Тип на футрола
Full case
Sleeps/wakes iPad
No

Product declaration