Tucano Denso case for iPhone 7/8 - Orange

SKU
IPH74DE-O

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Highly-protective iPhone 8 and iPhone 7 case made ​​of thick TPU for added impact resistance. Military tested to protect from impacts up to 2 meters.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.1000
EAN code
8020252082670
Боја
Orange
Модел
No
Големина
iPhone 8
Капацитет
iPhone 8
Материјал
TPU (Thermoplastic polyurethane)
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 8, iPhone 7

Product declaration