15" Tucano Dritta Slim торба - црна

SKU
BDR1314

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Tucano Dritta Slim е идеална практична торба за Вашиот Notebook од 13/14 инчи или MacBook Pro 15 инчи. Има дополнителна преграда од страна која Ви дава простор да ставите она што ви е неопходно. Оваа торба го заштитува лаптопот од можни оштетувања.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.2500
EAN code
8020252011403
Боја
Black
Модел
No
Големина
15inch
Капацитет
No
Материјал
Polyester
Case Size
up to 15"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 15" Retina (Mid 2012-2015)

Product declaration