Tucano Elektro snap case for iPhone 6 - Silver

SKU
IPH64EK-SL
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE Tempered glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE Tempered glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE ALL-ROUNDER PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR FOR IPHONE 15
NEXT ONE ALL-ROUNDER PRIVACY GLASS SCREEN PROTECTOR FOR IPHONE 15
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Tucano Elektro штити од мали удари, гребнатини и прашина. Уникатниот метален дизајн на рабовите заедно со транспарентниот заден дел дозволуваат логото на Apple да остане видливо. Директен пристап до сите копчиња.

Карактеристики:
 • Елегантна футрола за iPhone 6
 • Изработена од поликарбонат со метал на аглите
 • Штити од ударци гребнатини и прашина.
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Производител
  Tucano
  EAN code
  8020252048157
  Боја
  Silver
  Модел
  No
  Големина
  iPhone 6/6s
  Бои
  Silver
  Материјал
  Polycarbonate
  Тип на футрола
  Back case
  iPhone компатибилност
  iPhone 6s, iPhone 6

  Product declaration