Tucano Minerale Folio case for iPad 9.7inch (2017)

SKU
conf-tucano-minerale-folio-case-ipad-9.7-inch-2017-mk
Боја
Space Gray %
сребрена %
Goldie (Gold for -ap) %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Folio футролата за iPad 9.7" е одличниот избор за вас со својата круто отпорна позадина и преден дел кој ви овозможува преклопување на футролата за лесно користење на камерата. Со едноставно движење Minerale може да се претвори во практичен штанд со различни позиции за пишување, сурфање на интернет, гледање филмови и фотографии.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Големина
9.7inch iPad
iPad компатибилност
iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252080072
Боја
Goldie (Gold for -ap)
Големина
9.7inch iPad
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252080256
Боја
Space Gray
Големина
9.7inch iPad
iPad компатибилност
iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252080102
Боја
сребрена
Големина
9.7inch iPad
Материјал
Leather
iPad компатибилност
iPad (5. gen - 2017)
Тип на футрола
Full case

Product declaration