Tucano Top Second Skin for Macbook Pro 15inch Touch Bar (2016) - Pink

SKU
BFTMB15-F

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Торбата дизајнирана перфектно да го обвитка вашиот нов MacBook Pro 15", изработена од неопрен со дел за аксесоари.

Anti-Slip системот е направен од еластична мрежа која го чува вашиот лаптоп и штити од ненадејни падови од торбата.

Торбата е со дебелина од 4мм и нуди добра заштита. Предниот дел дава можност за чување на додатни аксесоари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.2000
EAN code
8020252075269
Боја
Purple
Модел
No
Големина
MacBook Pro 15inch Touch Bar
Капацитет
No
Материјал
Neoprene
Case Size
15"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration