Tucano Top Second Skin for Macbook Pro 15inch Touch Bar (2016) - Pink

SKU
BFTMB15-F
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iSTYLE sleeve - MacBook Air/Pro 13" - Black
iSTYLE sleeve - MacBook Air/Pro 13" - Black
Special Price 1.590 МКД
Regular Price 1.790 МКД

Достапен производ

iSTYLE торба за MacBook Air/Pro 13" - сива
iSTYLE торба за MacBook Air/Pro 13" - сива
Special Price 1.490 МКД
Regular Price 2.490 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Air 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

MacBook 13” Sleeve
MacBook 13” Sleeve
2.990 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
NEXT ONE MacBook Pro 14" Retina Display 2021 Safeguard | Fog transparent
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE MackBook Pro 16" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
NEXT ONE MackBook Pro 16" Retina Display 2021 Safeguard | Smoke Black
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
NEXT MacBook Pro 13” Retina Display Safeguard Fog Transparent
2.590 МКД

Достапен производ

NEXT ONE HARDSHELL за MacBook Pro 16" - Fog
NEXT ONE HARDSHELL за MacBook Pro 16" - Fog
2.590 МКД

Достапен производ

Детали

Торбата дизајнирана перфектно да го обвитка вашиот нов MacBook Pro 15", изработена од неопрен со дел за аксесоари.

Anti-Slip системот е направен од еластична мрежа која го чува вашиот лаптоп и штити од ненадејни падови од торбата.

Торбата е со дебелина од 4мм и нуди добра заштита. Предниот дел дава можност за чување на додатни аксесоари.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.2000
EAN code
8020252075269
Боја
Purple
Модел
No
Големина
MacBook Pro 15inch Touch Bar
Капацитет
No
Материјал
Neoprene
Case Size
15"
Тип на футрола
Sleeve
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration