13" Tucano Work Out III Slim торба

SKU
conf-tucano-work-out-3-slim-bag-13-mk
Боја
сина %
розева %
црвена %
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Екстра тенка најлонска торба
  • Повеќе функционален џеб
  • Внатрешен анти-лизгачки систем за уредот
  • Отстранлив ремен за на рамо

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Големина
MacBook Pro 13inch
Case Size
13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Pro 13" (2012 or older)
Производител
Tucano
Weight
0.2500
EAN code
8020252087446
Боја
црна
Големина
13inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252087477
Боја
црвена
Модел
MacBook Pro 13inch
Големина
13inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252090668
Боја
розева
Модел
MacBook Pro 13inch
Големина
13inch
Капацитет
13 inch
Материјал
Polyester
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252087415
Боја
сина
Модел
MacBook Pro 13inch
Големина
13inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 13", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)
Производител
Tucano
Weight
0.3000
EAN code
8020252087811
Боја
темно зелена
Модел
MacBook Pro 13inch
Големина
13inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook 13", MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration