Tucano Work Out III Super Slim Bag 13inch - Green Grey

SKU
WO3S-MB13-VG

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Tucano Work Out III Super Slim Bag 13inch - Green Grey

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Tucano
Weight
0.0000
EAN code
8020252087866
Боја
Dark Green
Големина
13inch
Материјал
Nylon
Case Size
up to 13"
Тип на футрола
Bag

Product declaration