Twelve South PowerPic Picture Frame Wireless Qi Charger - Black

SKU
TWPOWERPIC-BK

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Барате безжичен полнач за телефон кој не изгледа како некој друг приклучок или полнач? Запознајте се со PowerPic, рамката за слики која безжично го полни вашиот телефон. Скриениот Qi полнач во PowerPic е способен да обезбеди до 10 W брзо полнење. Едноставно наместете било кој Qi компатибилен телефон во рамката за да започнете со полнење на Вашиот телефон. Рамката е направена од Новозеландски бор и собира секаква 5 "x 7" слика
Зарем не сакате да видите симпатична слика од вашата фамилија или од вашето куче, наместо друг полнач? PowerPic е креирана за вас. Оваа дрвена рамка за слика, со безжичен полнач скриен внатре, прекрасно се вклопува во вашиот дом или во вашата канцеларија. Вашата омилена слика веднаш ќе стане омилениот начин на кој ќе сакате да го полните телефонот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Боја
Black
Бои
Black
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration