Twelve South PowerPic Picture Frame Wireless Qi Charger - Black

SKU
TWPOWERPIC-BK
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple 20W USB-C Power Adapter
Apple 20W USB-C Power Adapter
1.990 МКД

Достапен производ

iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
iStyle 20W PD CHARGER BUNDLE - ALB
2.490 МКД

Достапен производ

iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
iStyle 5000mAh ALUMINIUM MAGNETIC WIRELESS POWERBANK - SPACE GRAY
3.690 МКД

Достапен производ

Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
Apple 35W Dual USB-C Port Power Adapter
4.490 МКД

Достапен производ

USB-C to Apple Pencil Adapter
USB-C to Apple Pencil Adapter
890 МКД

Достапен производ

Apple USB-C Power Adapter - 30W
Apple USB-C Power Adapter - 30W
3.490 МКД

Достапен производ

iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
iSTYLE 20W USB-C PD wall charger
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.690 МКД

Достапен производ

Apple World Travel Adapter Kit
Apple World Travel Adapter Kit
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Барате безжичен полнач за телефон кој не изгледа како некој друг приклучок или полнач? Запознајте се со PowerPic, рамката за слики која безжично го полни вашиот телефон. Скриениот Qi полнач во PowerPic е способен да обезбеди до 10 W брзо полнење. Едноставно наместете било кој Qi компатибилен телефон во рамката за да започнете со полнење на Вашиот телефон. Рамката е направена од Новозеландски бор и собира секаква 5 "x 7" слика
Зарем не сакате да видите симпатична слика од вашата фамилија или од вашето куче, наместо друг полнач? PowerPic е креирана за вас. Оваа дрвена рамка за слика, со безжичен полнач скриен внатре, прекрасно се вклопува во вашиот дом или во вашата канцеларија. Вашата омилена слика веднаш ќе стане омилениот начин на кој ќе сакате да го полните телефонот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Боја
Black
Бои
Black
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8

Product declaration