TwelveSouth BookBook 2 for MacBook 15 (Thunderbolt 3 / USB-C):

TwelveSouth BookBook 2 for MacBook 15 (Thunderbolt 3 / USB-C)

SKU
12-1715

BookBook е одличен избор за вашиот MacBook. Овој Vol 2 е рафиниран и прилагоден исклучиво за USB-C MacBooks со тенка силуета и силен, рбетен отпорен крој, со дополнителен оддел за носење извештаи, договори и така натаму.

Бесплатна достава за сите нарачки над 3.000 МКД!
Карактеристики:
  • Вистинската кожа обезбедува заштита од шест страни
  • BookBook може да се користи како торба или футрола
  • Внатрешен скриен џеб за чување документи
  • Додава дополнително ниво на заштита од кражба
Производител
TwelveSouth
EAN code
811370021676
End of life
No
Боја
кафеава
Материјал
Leather
Case Size
15"
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar
Капацитет
MacBook Pro 15inch Touch Bar