TwelveSouth BookBook 2 за 15" MacBook Pro

SKU
12-1715

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Карактеристики:
  • Вистинската кожа обезбедува заштита од шест страни
  • BookBook може да се користи како торба или футрола
  • Внатрешен скриен џеб за чување документи
  • Додава дополнително ниво на заштита од кражба

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.6000
EAN code
811370021676
Боја
кафеава
Модел
No
Големина
MacBook Pro 15inch Touch Bar
Капацитет
MacBook Pro 15inch Touch Bar
Материјал
Leather
Case Size
15"
Тип на футрола
Full case
Mac компатибилност
MacBook Pro 15" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration