TwelveSouth Compass 2 portable stand for iPad; iPad mini and tablets - silver.

SKU
12-1312/B

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Compass 2 е паметен држач за повеќекратна употреба оптимизиран за работа со iPad Pro 9,7 инчи и сите генерации на iPad Air и iPad Mini уреди. Овој компактен држач служи како стабилно пано кое го држи Вашиот iPad во Portrait или Landscape мод. Користете го за hands-free преглед и интеракција со Вашиот iPad.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.2000
EAN code
811370020464
Боја
Silver
iPad компатибилност
iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (5. gen - 2017)
End of life
No
Maconomy Stock Availability
No
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No

Product declaration