TwelveSouth Curve SE - White

SKU
12-1915

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Првиот бел десктоп држач за MacBook. Прекрасниот Twelve South Curve SE одговара на сите бели додатоци на Apple како Magic Mouse и Magic Keyboard. Позначајно, кривата SE одговара на единствената најпопуларна боја на вистинските работни маси - белата. Откако ќе го видите, ќе се запрашате како ова не постоело порано.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Големина
No

Product declaration