TwelveSouth HiRise 2 Desktop Stand for iPhone; iPad mini - silver.

SKU
12-1624

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

За да не го губите Вашиот iPhone или iPad уред и за подобра организација на Вашиот простор го креиравме HiRise 2 кој е ултимативно решение за сите ваши Lightning уреди. Оваа нова верзија на HiRise уреди е помала и полесна, нуди поголема стабилност и зазема помалку простор од претходната генерација на HiRise . Подржува и Micro-USB влез кој може да се користи за полнење на други уреди.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.3000
EAN code
811370020921
Боја
сребрена
Модел
HiRise
Големина
No
Капацитет
HiRise
Материјал
Metal/Steel
Compatibility
AirPods, Apple Magic Keyboard, Apple Magic mouse 2, Apple Magic Trackpad 2, Apple TV Siri Remote
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 9.7", iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (5. gen - 2017)
Dimensions
Height (Front Support): 3.02 cm
Height (Total): 8.10 cm
Width: 8.89 cm
Depth: 9.53 cm
Weight: 0.23 kg
Што има во кутијата?
HiRise Base + Rear Support
Lightning Cable Clips (3 sizes)

Product declaration