TwelveSouth ParcSlope desktop stand for MB Pro/Air and iPad Pro - black

SKU
12-1635

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

TwelveSouth ParcSlope desktop stand за MB Pro/Air и iPad Pro - black

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.9000
EAN code
811370021164
Боја
црна
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Материјал
Metal/Steel
Compatibility
iPad Pro, MacBook
iPad компатибилност
iPad Pro 12,9" (3. gen), iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen)
Mac компатибилност
MacBook 12", MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Air 13", MacBook Air 13" (Mid 2011-2014) , MacBook Air 13" (Mid 2010 or older) , MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019) , MacBook Pro 13" non Touch Bar (2016-2017), MacBook Pro 13" Retina (2013-2015), MacBook Pro 13" (2012 or older)

Product declaration