TwelveSouth Relaxed Leather Clip for iPhone 6 Plus/6s Plus/7 Plus/8 Plus - black.

SKU
12-1648
 
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Max Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Pro Clear Case with MagSafe
4.890 МКД

Достапен производ

NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
NEXT ONE All-rounder glass screen protector for iPhone 15 Pro Max
2.190 МКД

Достапен производ

iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
iPhone 14 Plus Clear Case with MagSafe
4.590 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Clay
iPhone 15 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Clay
4.890 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Clear Case with MagSafe
iPhone 15 Clear Case with MagSafe
Special Price 3.990 МКД
Regular Price 4.890 МКД

Достапен производ

"Spigen Crystal Flex, crystal clear - iPhone 15 Pro"
"Spigen Crystal Flex, crystal clear - iPhone 15 Pro"
Special Price 890 МКД
Regular Price 1.390 МКД

Достапен производ

iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
iPhone 15 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
4.890 МКД

Достапен производ

Детали

Инспирирани од изгледот на кожните чевли и направен во рани бои и форми, RelaxedLeather носи сериозна заштита за Вашиот iPhone 7. Секоја заштитна маска е единствена заради рачната доработка на страните на маската. Внатрешноста е изработена од микрофибер материјал кој го штити Вашиот iPhone 7 од надворешни фактори. RelaxedLeather може да ја купите со или без додатни џебови и може да се најде во повеќе бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
EAN code
811370021294
Боја
Black
Модел
Simple
Големина
iPhone 7 Plus
Капацитет
Simple
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7 Plus

Product declaration