TwelveSouth Relaxed Leather Clip; with pockets; for iPhone 6/6s/7/8 - cognac

SKU
12-1644

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Инспирирани од изгледот на кожните чевли и направен во рани бои и форми, RelaxedLeather носи сериозна заштита за Вашиот iPhone 7. Секоја заштитна маска е единствена заради рачната доработка на страните на маската. Внатрешноста е изработена од микрофибер материјал кој го штити Вашиот iPhone 7 од надворешни фактори. RelaxedLeather може да ја купите со или без додатни џебови и може да се најде во повеќе бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.1000
EAN code
811370021256
Боја
Brown
Модел
with Pockets
Големина
iPhone 7
Капацитет
with Pockets
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7

Product declaration