TwelveSouth Relaxed Leather Clip; with pockets; for iPhone 6/6s/7/8 - cognac

SKU
12-1644

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Инспирирани од изгледот на кожните чевли и направен во рани бои и форми, RelaxedLeather носи сериозна заштита за Вашиот iPhone 7. Секоја заштитна маска е единствена заради рачната доработка на страните на маската. Внатрешноста е изработена од микрофибер материјал кој го штити Вашиот iPhone 7 од надворешни фактори. RelaxedLeather може да ја купите со или без додатни џебови и може да се најде во повеќе бои.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
TwelveSouth
Weight
0.1000
EAN code
811370021256
Боја
Brown
Модел
with Pockets
Големина
iPhone 7
Капацитет
with Pockets
Материјал
Leather
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone 7

Product declaration