UAG Pathfinder iPhone 12/12 Pro - White

SKU
112357114141

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Маската од која започна сè. Серија Pathfinder. Првата тенка но сепак и груба маска. Дизајнирана со акцијата и авантурата од умот, има тежок дизајн и впечатлив изглед. Ја има целата заштита. Со Pathfinder од UAG, вашиот телефон секогаш ќе биде во добри раце.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration