UAG Plasma iPhone 12/12 Pro - ICE

SKU
112353114343

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Слични производи

Royal Blue Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Royal Blue Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
2.190 МКД

Достапен производ

"iStyle Hero Magnetic Case pro iPhone 12 / 12 Pro (6,1"") - transparent"
"iStyle Hero Magnetic Case pro iPhone 12 / 12 Pro (6,1"") - transparent"
1.790 МКД

Достапен производ

NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro
NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црна
NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црна
2.190 МКД

Достапен производ

Red Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Red Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (PRIVACY)
NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (PRIVACY)
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE CLEAR SHIELD CASE CASE FOR IPHONE 12 / 12 PRO
NEXT ONE CLEAR SHIELD CASE CASE FOR IPHONE 12 / 12 PRO
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (ALL-ROUNDER)
NEXT ONE заштитно стакло за iPhone 12 | 12 Pro (ALL-ROUNDER)
2.190 МКД

Достапен производ

NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црвена
NEXT ONE силиконска маска за iPhone 12 | 12 PRO - црвена
2.190 МКД

Достапен производ

Black Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Black Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
2.190 МКД

Достапен производ

Ballet Pink Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
Ballet Pink Silicone Case | iPhone 12/12 Pro MagSafe compatible
2.190 МКД

Достапен производ

Детали

Основата на нашиот Pathfinder е серијата Plasma. Сериозна лесна заштита за авантуристички лица. Заедно со видливиот саќе или про транспарентен изглед на мрежата, серијата Plasma ви го подига дизајнот за еден степен. Секогаш подготвени! Подготвени за викенд патување во пустина или што и да ви донесе денот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration