"UAG Plyo case Ice, clear - iPhone XS/X"

SKU
IPHX-Y-IC

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Armor shell & impact resistant soft core
Air-soft corners for cushioning impact 
Feather-light composite construction
Oversized tactile buttons & easy access to touchscreen and ports
Scratch resistant skid pads and screen surround
Apple Pay compatible 
Wireless charging compatible 
Meets military drop-test standards (MIL STD 810G 516.6)

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
EAN code
858329007244
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Капацитет
No
Тип на футрола
Back case
iPhone компатибилност
iPhone X

Product declaration