UAG [U] Mouve iPhone 12/12 Pro - ASH

SKU
112352313131

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Суштинскиот додаток. Маската [U] Mouve обезбедува софистицирана заштита што е во чекор со вашата дневна рутина. Спортски зачудувачки про transирен мат дизајн во различни суптилни и нерасположени бои. Од салата, до канцеларијата, вашиот уред може да одговара на вашиот личен и уникатен стил.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
UAG
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 12 Pro, iPhone 12

Product declaration