Apple 30-pin to USB Cable

SKU
MA591ZM/C

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

30-pin до USB Кабел за полнење и синхронизација со компјутер.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
888462386111
Боја
White
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Dock (30-pin), USB
iPhone компатибилност
iPhone 4s, iPhone 4
iPad компатибилност
iPad (3. gen), iPad 2, iPad (1. gen)
iPod Compatibility
iPod nano 6th Generation, iPod nano 5th Generation, iPod nano 4th Generation, iPod touch 4th Generation, iPod touch 3rd Generation, iPod touch 2nd Generation, iPod classic (160 GB), iPod classic (120 GB)
Mac компатибилност
iMac 27" (2017), Mac mini (2018), Mac Pro (late 2013), MacBook Air 11" (2015), MacBook Air 13", MacBook Pro 13" (2012 or older), MacBook Pro 15" (mid 2012 or older)

Product declaration