Win Pro 10 64Bit Eng Int 1pk

SKU
FQC-08929

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Microsoft Windows Professional 10 64Bit Eng Int 1pk.-
1 GHz процесор или побрз
- 1 GB RAM за 32-bit; 2 GB за 64-bit
- До 20 GB слободен хард диск простор
- 800 x 600 резолуција на фотографија
- DirectX® 9 графички процесор WDDM driver
- Internet пристап

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Microsoft
Weight
0.0000
Големина
No
End of life
No
Compatibility OS
Mac OS X, Windows 8, Windows 10
System requirements
- 1 GHz процесор или побрз
- 1 GB RAM за 32-bit; 2 GB за 64-bit
- До 20 GB слободен хард диск простор
- 800 x 600 резолуција на фотографија
- DirectX® 9 графички процесор WDDM driver
- Internet пристап

Product declaration