"XtremeMac hard shell case cover for MacBook Air 13"" 2018 Clear"

SKU
XMMBA18-HS13-CL

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Дизајниран и направен со минимален стил, XtremeMac претставува одлична заштита за вашиот 13-инчен MacBook Air 2018. Hardshell Case е прецизно изработен и е многу тенок и лесен, но исклучително издржлив, површински третиран со специјален слој кој нуди врвна отпорност од гребнатинки.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
XtremeMac
Боја
Clear / Transparent
Големина
13inch
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018)

Product declaration