XtremeMac TangoBar

SKU
USB-B22-03
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.

Детали

  Дизајниран за iMac, совршено се вклопува на вашата работна површина, заштедувајќи простор.
  Лесен за користење, едноставно приклучете ги звучниците на USB-влезот на вашиот iMac или компјутер, нема потреба од софтвер.
  Tango bar го засилува звукот и нуди неверојатни аудио перформанси и квалитет.
  Влезните и излезните приклучоци ви овозможуваат да го поврзете било кој уред со 3.5mm кабел за џек.
  Двоен пасивен радијатор.
  10 Watts- 6 звучници.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
XtremeMac
EAN code
049720023975
End of life
No
Боја
сребрена