Zound Marshall Stockwell II Bluetooth portable Speaker - Black

SKU
ZOMRSTOCKII-BK
 

Stock information

Бесплатна достава за нарачки над 3.000 МКД.

Бараш нешто друго? Ви препорачуваме. ↓

B&O PLAY - BeoPlay A1 звучник
B&O PLAY - BeoPlay A1 звучник
Special Price 11.890 МКД
Regular Price 16.900 МКД

Достапен производ

Harman Kardon Aura Studio 2
Harman Kardon Aura Studio 2
18.990 МКД

Достапен производ

XtremeMac TangoBar
XtremeMac TangoBar
5.990 МКД

Достапен производ

Beoplay Speaker Beolit 17 Stone Grey
Beoplay Speaker Beolit 17 Stone Grey
Special Price 22.990 МКД
Regular Price 32.900 МКД

Достапен производ

Harman Kardon SoundSticks III
Harman Kardon SoundSticks III
9.990 МКД

Достапен производ

Marshall Kilburn II Bluetooth
Marshall Kilburn II Bluetooth
18.990 МКД

Достапен производ

JBL Xtreme 2
JBL Xtreme 2
17.990 МКД

Достапен производ

Beoplay P6
Beoplay P6
Special Price 18.190 МКД
Regular Price 25.990 МКД

Достапен производ

JBL GO 2
JBL GO 2
Special Price 1.990 МКД
Regular Price 2.190 МКД

Достапен производ

B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
B&O PLAY - Beoplay M3 звучник
Special Price 13.090 МКД
Regular Price 18.590 МКД

Достапен производ

Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock
Logitech Ulimate Ears POWER UP Charging dock
2.490 МКД

Достапен производ

Beats Pill+ speaker
Beats Pill+ speaker
Special Price 8.990 МКД
Regular Price 11.990 МКД

Достапен производ

Детали

Stockwell II нуди 20+ часови непрекинато слушање на музика со едно полнење. Неговата рамка и лента за носење што е инспирирана од гитара го прават совршиот звучник за вас. Stockwell II ја користи Blumlein Stereo Sound конструкцијата за искуство што ќе ве потопи во вашата музика, во затворен простор или надвор. Stockwell II е опремен со Bluetooth 5.0 технологија за безжична музика. Репродуцирајте музика со кој било Bluetooth уред на опсег до 30 метри од звучникот.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Marshall Headphones
End of life
No
Боја
Defiant Black-Red
Speaker connectivity
Bluetooth
Amplifier
One 10 W Class D amplifier for the woofer Two 5 W Class D amplifiers for the tweeters
Frequency
60-20,000 Hz
Батерија
5-12 V, 3 A USB-C 20+ часа непрекинато слушање музика 20 минути полнење ви нуди 6 часа непрекинато слушаење. (брзо полнење) 5 часа полнење ви нуди до 20+ часа непрекинато слушаење. (целосно полнење)
Wireless connection
Bluetooth 5.0
Димензија и тежина
Димензии 180 x 161 x 70 mm Тежина 1.38 kg 3.04 lb Водоотпорност IPX4
Што има во кутијата?
Stockwell II Portable Stereo Loudspeaker USB-C cable Quick Start Guide Legal and Safety Information