13" THULE CROSSOVER ранец - црн

SKU
CLTCSP313K
 

Stock information

Бесплатна достава на сите производи од нашата понуда.
ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
More details >

Детали

Удобен и лесен ранец за брз пристап до твојата опрема и електроника додека сте во движење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Thule
Боја
црна
Бои
Black
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina, MacBook Pro 13" with Touch Bar