13" THULE CROSSOVER ранец - црн

SKU
CLTCSP313K

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Удобен и лесен ранец за брз пристап до твојата опрема и електроника додека сте во движење.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Thule
Боја
црна
Големина
No
Бои
Black
Тип на футрола
ранец
Mac компатибилност
MacBook Air 13" Retina (2018), MacBook Pro 13" with Touch Bar (2016-2019)

Product declaration