NEXT ONE HARDSHELL за MacBook Pro 16" - Black

SKU
AB1-MBP16-SFG-SMK
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

NEXT ONE HARDSHELL е најдобрата заштита за твојот Mac лаптоп. Таа е ултра тенка, но ќе ја пружи најдобрата заштита, лесна е за користење, а притоа пружи целосен пристап до сите порти на твојот Mac лаптоп.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002710
Боја
Fog
Материјал
Polycarbonate
Case Size
16 инчи
Тип на футрола
Back case
Mac компатибилност
MacBook Pro 16" - 2021

Product declaration