NEXT ONE HARDSHELL за MacBook Pro 16" - Fog

SKU
AB1-MBP16-SFG-FOG
 

Достапност

Детали

NEXT ONE HARDSHELL е најдобрата заштита за твојот Mac лаптоп. Таа е ултра тенка, но ќе ја пружи најдобрата заштита, лесна е за користење, а притоа пружи целосен пристап до сите порти на твојот Mac лаптоп.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
NEXT ONE
EAN code
6427157002703
Боја
Clear / Transparent
Материјал
Polycarbonate
Case Size
16 инчи
Тип на футрола
Back case

Product declaration