MacBook Pro 16": M1 Max 1TB - Space Gray

SKU
MK1A3ZE/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
EDU ПОПУСТ
More details >

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Space Gray
Модел
1TB
Големина
16 инчи
Капацитет
1 TB
Тастатура
International English Keyboard
Processor GHz
Apple M1 Max chip with 10-core CPU, 32-core GPU, and 16-core Neural Engine
Меморија
32GB unified memory
Дисплеј
16-inch Liquid Retina XDR display
Тастатура
International English keyboard

Product declaration