MacBook Pro 16": M1 Pro 512GB - Silver

SKU
MK1E3ZE/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
EDU ПОПУСТ
More details >

Детали

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
сребрена
Модел
512 GB
Големина
16 инчи
Капацитет
512GB PCIe-Based Flash Storage
Тастатура
International English Keyboard
Processor GHz
Apple M1 Pro with 10-core CPU, 16-core GPU, 16-core Neural Engine
Меморија
16GB unified memory
Дисплеј
16-inch Liquid Retina XDR display
Тастатура
International English keyboard

Product declaration