Apple TV Remote (2015)

SKU
MG2Q2ZM/A
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >
Овој производ веќе не е на залиха. Избери друг заменски производ.

Заменски производи

Apple Pencil Tips - 4 во пакување
Apple Pencil Tips - 4 во пакување
1.890 МКД

Достапен производ

Withings Thermo
Withings Thermo
7.590 МКД

Достапен производ

Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Withings Blood Pressure Monitor Connect w Wifi sync
Special Price 6.590 МКД
Regular Price 9.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - Black
8.690 МКД

Достапен производ

Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
Withings Body Smart Advanced Body Composition Wi-Fi Scale - White
8.690 МКД

Достапен производ

Withings Body Scan Connected Health Station - Black
Withings Body Scan Connected Health Station - Black
33.990 МКД

Достапен производ

Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
Withings Body Comp Complete Body Analysis Wi-Fi Scale - Black
16.990 МКД

Достапен производ

iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
iStyle Silicone Case for AirTag pack bundle - black, white, blue, red
2.390 МКД

Достапен производ

Детали

Дизајниран специјално за новиот Apple TV, Apple TV Remote ви дава целосна контрола. Сега полесно е од кога било да ја пронајдете содржината што сакате да ја гледате повторно. Повлечете лево или десно. Горе или долу. Сега имате уште поедноставни и брзи начини да управувате со Apple TV. Apple TV може да се поврзе само со една контрола. Ако сакате да играте игри со повеќе играчи, ќе ви треба уред со iOS или контролер.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
885909933914
Димензија и тежина
Height: 4.88 inches (124 mm)
Width: 1.5 inches (38 mm)
Depth: 0.25 inch (6.3 mm)
Weight: 1.66 ounces (47 g)
HomeKit compatibility
No
Compatibility
Bluetooth 4.0 wireless technology
IR transmitter
Accelerometer and gyroscope
Lightning connector for charging
Rechargeable battery providing months of battery life on a single charge (with typical daily usage)
Compatibility
Apple TV (4th gen.)
Што има во кутијата?
Apple TV Remote (2015)
Гаранција
12 months

Product declaration