49mm Green/Gray Trail Loop - M/L

SKU
MT603ZM/A

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
194253950790
Case Size
49mm
Боја
Green/Gray Trail Loop
Големина
M/L
Case size
49 mm
Материјал
Polyester
Apple Watch compatibility
44 mm, 45 mm, Apple Watch 49mm

Product declaration