Adapter XtremeMac MAGNETIC USB-C ADAPTER

SKU
XWH-MTA-13

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

 • Користете го овој адаптер за да го наполните вашиот MacBook со Type-C конектори или кој било друг USB-C уред.
 • Само поврзете го адаптерот со вашиот кабел Type-C и претворете го во магнетски кабел.
 • Ултра силен и реверзибилен дизајн на приклучокот.
 • Силниот магнет ви овозможува да го користите насекаде, дома, канцеларија, автомобил или на отворено.
 • Алуминиумскиот материјал обезбедува најдобри перформанси и отпорност.
  Безбедно се исклучува од вашиот компјутер кога сте под стрес.
 • ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

  Големина
  No

  Product declaration