Apple Lightning to 30-pin Adapter

SKU
MD823ZM/A

Избраниот производ моментално го немаме на залиха.
Со притискање на копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" ќе Ве известиме кога истиот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Добиј подарок во вредност од $

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.

Детали

Овој адаптер ви овозможува да поврзете уреди со Lightning конектор за многу од вашите 30-пински додатоци. * Поддржува аналоген аудио излез, USB аудио, како и синхронизирање и полнење. Видео излез не е поддржан.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
885909627561
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Length
No
MagSafe compatibility
No
iPhone компатибилност
iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5/5s/SE
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation, iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)

Product declaration