Apple Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter

SKU
MMX62ZM/A
 

Достапност

Слични производи

Satechi USB-C to Lightning Short Cable 25cm - Space Gray
Satechi USB-C to Lightning Short Cable 25cm - Space Gray
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Satechi USB-C to USB-C Short Cable - 25cm - Space Gray
Satechi USB-C to USB-C Short Cable - 25cm - Space Gray
Special Price 490 МКД
Regular Price 990 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to VGA Adapter
Apple Lightning to VGA Adapter
4.190 МКД

Достапен производ

Apple iPad Dock Connector to VGA Adapter
Apple iPad Dock Connector to VGA Adapter
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 1.900 МКД

Достапен производ

240W USB-C Charge Cable (2 m)
240W USB-C Charge Cable (2 m)
2.290 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB3 Camera Adapter
Apple Lightning to USB3 Camera Adapter
3.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning Digital AV Adapter
Apple Lightning Digital AV Adapter
4.190 МКД

Достапен производ

USB-C Woven Charge Cable (1m)
USB-C Woven Charge Cable (1m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Digital AV Adapter
Apple Digital AV Adapter
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 2.500 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable
Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable
3.190 МКД

Достапен производ

Детали

Овој адаптер ви овозможува да ги поврзете уредите кои користат 3.5 милиметарски аудио приклучок за вашите Lightning уреди.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
190198001795
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Lightning
Length
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
3.5mm mini-jack, Lightning
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (8th gen), iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.)
Што има во кутијата?
1 x Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter

Product declaration