Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable

SKU
MR2C2ZM/A
 

Достапност

Слични производи

Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable (1.2m) - White
Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable (1.2m) - White
3.190 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (1 m)
Apple Lightning to USB Cable (1 m)
1.790 МКД

Достапен производ

Satechi USB-C to Lightning Short Cable 25cm - Space Gray
Satechi USB-C to Lightning Short Cable 25cm - Space Gray
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

240W USB-C Charge Cable (2 m)
240W USB-C Charge Cable (2 m)
2.290 МКД

Достапен производ

Satechi USB-C to USB-C Short Cable - 25cm - Space Gray
Satechi USB-C to USB-C Short Cable - 25cm - Space Gray
Special Price 490 МКД
Regular Price 990 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (0.5 m)
Apple Lightning to USB Cable (0.5 m)
1.790 МКД

Достапен производ

USB-C Woven Charge Cable (1m)
USB-C Woven Charge Cable (1m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Digital AV Adapter
Apple Digital AV Adapter
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 2.500 МКД

Достапен производ

USB-C to Lightning Adapter
USB-C to Lightning Adapter
2.490 МКД

Достапен производ

Детали

Со овој кабел можеш да ги поврзеш твоите Beats Solo Pro слушалки преку 3,5mm аудио влезот. Итако така можеш да го поврзеш твојот iOS или iPadOS уред со кој било уред кој има 3.5mm аудио влез.

Lightning влез со Beats Solo Pro
Поврзи ги твоите Beats Solo Pro слушалки со кој било уред кој има 3.5mm аудио влез.

Lightning конектор со iPhone или iPad
Поврзи го Lightning влезот твојот iOS или iPadOS уред со 3,5mm ауид влезот во твојот автомобил, со звучници, Beats Solo3 или кој било друг уред кој има 3,5mm влез.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
EAN code
190198616456
Боја
Black
Големина
No
Connectivity
Lightning
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
3.5mm mini-jack, Lightning
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (8th gen), iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod nano 7th Generation

Product declaration