Apple Lightning to VGA Adapter

SKU
MD825ZM/A
 

Достапност

Слични производи

Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable
Apple Lightning to 3.5mm Audio Cable
3.190 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to micro USB Adapter
Apple Lightning to micro USB Adapter
Special Price 1.390 МКД
Regular Price 1.890 МКД

Достапен производ

Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
690 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (2 m)
Apple Lightning to USB Cable (2 m)
2.490 МКД

Достапен производ

Apple Lightning to USB Cable (0.5 m)
Apple Lightning to USB Cable (0.5 m)
1.790 МКД

Достапен производ

Apple Digital AV Adapter
Apple Digital AV Adapter
Special Price 2.190 МКД
Regular Price 2.500 МКД

Достапен производ

Apple Lightning Digital AV Adapter
Apple Lightning Digital AV Adapter
4.190 МКД

Достапен производ

Satechi USB-C to Lightning Short Cable 25cm - Space Gray
Satechi USB-C to Lightning Short Cable 25cm - Space Gray
Special Price 990 МКД
Regular Price 1.490 МКД

Достапен производ

Детали

Користете lightning во VGA адаптер со вашиот ipad со ретина дисплеј, ipad mini, iphone 5/5C/5S/6/6Plus, ipod touch(5-та генерација). Овој адаптер подржува рефлектирање на она што се прикажува на вашиот уред, вклучувајќи апликации,презентации, веб-сајтови, слајд шоу и повеќе.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.1000
EAN code
885909627646
Боја
White
Модел
No
Големина
No
Connectivity
Lightning
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
Lightning, VGA
iPhone компатибилност
iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone SE (2. gen), iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c, iPhone 5
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. - 3. gen), iPad Pro 12.9" (1. gen), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 5, iPad mini 4, iPad (7. gen), iPad (6. gen - 2018), iPad (5. gen - 2017)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.)

Product declaration