Apple Lightning to micro USB Adapter:

Apple Lightning to micro USB Adapter

SKU
MD820ZM/A
Микро УСБ адаптер за конектирање на микро УСБ кабли и компатибилни полначи со Apple Lightning конектор.
Бесплатна достава за онлајн нарачки.

Каде е на залиха?

Најди продажни месте каде е достапен производот

Apple Lightning во USB адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот iPhone, iPad или iPod со Lightning конектор за микро USB кабли и полначи за да гo синхронизирате и полните вашиот уред.
Производител
Apple
EAN code
885909627479
End of life
No
Боја
бела
Компатибилност - адаптер
Lightning, Micro-USB
iPhone компатибилност
iPhone Xʀ, iPhone Xs Max, iPhone Xs, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s or later, iPhone 5/5s/SE, iPhone 5s/SE, iPhone 5c
iPad компатибилност
iPad Pro 12.9" (2. gen), iPad Pro 12.9", iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad (5. gen - 2017), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad (6. gen - 2018), iPad mini, iPad with Retina Display, iPad (3. gen)
iPod Compatibility
iPod touch (6th gen.), iPod touch (5th gen.), iPod touch 4th Generation