Apple iPad Dock Connector to VGA Adapter

SKU
MC552ZM/B
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

Детали

Приклучете го вашиот iPAd на VGA конектор со вашиот телевизор, монитор, проектор или LCD и уживајте во поголемиот приказ на фотаграфии видеа и во гледањето на филмови преку вашиот iPad.

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Weight
0.0000
EAN code
885909447442
Боја
White
Модел
No
Големина
No
MagSafe compatibility
No
Компатибилност - адаптер
VGA
iPhone компатибилност
iPhone 4s, iPhone 4
iPad компатибилност
iPad (3. gen), iPad 2
iPod Compatibility
iPod touch 4th Generation

Product declaration