24" iMac M1, 256GB, Ethernet - Purple

SKU
Z130

Избраниот уред моментално го немаме на залиха.
Кликни го копчето "МЕ ИНТЕРЕСИРА" и ние ќе те известиме кога уредот ќе биде повторно достапен.

 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Достапност

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
Боја
Purple
Модел
256 GB
Големина
iMac 24 Retina 4.5K
Капацитет
256 GB PCIe-based flash storage
Тастатура
International English Keyboard
Processor GHz
Apple M1 chip with 8-core CPU, 8-core GPU, and 16-core Neural Engine
Меморија
8GB unified memory
Дисплеј
24" 4.5K Retina display
Резолуција
4480 x 2520
Wi-Fi
802.11ax Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.0 wireless technology
Thunderbolt
4x Thunderbolt 3 (USB-C)
Тастатура
International English keyboard

Product declaration