Apple iPhone 11 64GB Black

SKU
MHDA3SE/A
Што добивате во кутијата?
 
Нудиме можност за плаќање на рати. Дознај повеќе >

Stock information

Бесплатна достава на сите нарачки со вредност над 2.990 МКД.
Заштити го твојот iPhone со iSTYLE Comfort пакетот.
More details >

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ

Производител
Apple
End of life
No
Капацитет
64 GB
Модел
64 GB
Големина
Mac mini
Боја
црна

Product declaration